Předpokládám, že Vy, naši milí čtenáři, jste příznivci kvalitní hudby – což je hlavní důvod, proč jste navštívili naše webové stránky. Určitě jste loni zaznamenali naprosto fenomenální film, který právem letos získal Oscara, a to Bohemian Rhapsody. My jsme ho taky viděli, a nejen to. Máme tu jedinečnou příležitost se vracet ke spolupráci se skupinou Queenie, kde hostujeme. Uvidíme, zda bude podobná příležitost i letos.

Pokud jste nahlédli do našeho kalendáře akcí, tak jste si určitě zaznamenali termín 15. 4. 2019, čas od 20:00, Londýnská 30, protože tohle je jedno z nejdůležitějších datí naší koncertní sezóny. Máme jedinečnou příležitost vystupovat se smyčcovým kvartetem Epoque Quartet, který nás doprovodí na našem velikonočním koncertě.

Všichni se moc těšíme, ladíme hlasovou formu, ladíme fyzickou formu, protože co si budeme nalhávat, koncerty v tomto formátu vyžadují mít skutečnou kondici. Není to ale jen o posilování, je to taky o odpočinku a o tom, že si dopřejeme to, co máme rádi. Ba co víc. Je to o tom, že jsme s lidmi, které máme rádi – a do toho všichni řadíme i MGC.

Tímto koncertem to ale nekončí, tím to teprve začíná. I když pravda, někteří z nás už začali v Německu, na akci zvanéGospel holydays (Zwickau),  o které budu ještě psát. Co nás tedy letos čeká?

Letos vystupujeme v rámci noci kostelů (Vinohrady), podpoříme také BB centrum (Bárův park), anebo se zúčastníme Gospel campu na Vysočině, tentokráté s Claesem Wegenerem, který je jednou z dánských ikon gospelové hudby v Evropě. Pro nás to bude již podruhé, co s mím budeme vystupovat. Zaznamenejte si tedy datum 1. 9. 2019, kdy se opět sejdeme na Londýnské 30, tentokrát s Claesem na společném velkém koncertě. Přijďte, rčitě to bude stát za to.