Ve dnech 11. 11. a 12. 11. 2019 proběhl křest našeho třetího DVD, na naší domácí scéně Londýnská 30, při jehož vzniku jsme spolupracovali s polským skladatelem, zpěvákem a dirigentem s americkými kořeny, Brianem Fentressem – viz článek níže. Oba dva dny byly plné emocí, které se jen těžko předávají. Měli jsme velkou radost z toho, že jsme došli až sem a že v našich rukách můžeme držet záznam, na DVD, CD a Flash 4K, které jsme v tyto dny vypustili do světa.

Pokud jste navštívili náš křest, a zároveň dva koncerty, tak jste také měli příležitost slyšet písně, které zazní na DVD. Brian byl nepřekonatelný. Také v tomto případě sršel neskutečnou energií a radostí. Pro nás ostatní je vždy zážitek být v jeho přítomnosti a moc si vážíme okamžiků, kdy je s námi. Pro někoho může být překvapující, že náš sbor doprovázel zpěvák Xindl X. V tomto případě se nejedná o první spolupráci. V minulosti jsme měli příležitost s Xindlem X spolupracovat na vokálech ve dvou jeho písních. Také v tomto případě si velmi vážíme toho, že se účastnil našeho křtu jako čestný host. Závěrem zmíním, že neodmyslitelnou součástí velkých koncertů bývá mluvené slovo našeho pastora Radka Jonczyho, které je vždy povzbuzující. Děkujeme všem aktérům, sólistům i sboru, bez kterých by tento večer nebyl tím, čím byl. Děkujeme kreativnímu týmu MGC, který se podílel na na propagaci a vizuální podobě hudebních nosičů. Velký dík patří našim dirigentkám, které jsou neskutečným hnacím motorem pro nás ostatní.

Jsme velmi vděčni také za Vás, naše věrné fanoušky, protože především bez Vás bysme nemohli dělat to, co milujeme. Děkujeme, že jste tyto dny byli spolu s námi a že navštěvujete naše koncerty.