Dnešní příspěvek je věnován Ondřeji „Pompo“ Pomajslovi, který je naším bubeníkem řadu let. Vyniká nejen svým přátelským přístupem, ale také tím, že rychlost jeho paliček můžeme přirovnat k rychlosti větru. Svým přátelským přístupem a pozitivními vybracemi, které při svém bubnování šíří, si získal nejednoho z nás. A protože se nedávno Ondra účastnil nahrávání hudebního kvízu v Českém rozhlase, tak jsme se rozhodli, že Vám ho alespoň touto cestou představíme.

Ondřej je od roku 2013 členem populární pražské kapely Vltava, ale nadále zůstává členem kapel, na jejichž vzniku se podílel dávno před nástupem k Robertovi Nebřenskému ‒ tzn. Madfinger a TOP Dream Company. Volný čas vyplňuje účinkováním v doprovodné kapele Romana Dragouna a lze jej slyšet i s Los Quemados, Jazz Efterrätt, anebo také vystupuje s námi (zdroj: Český Rozhlas).

Zároveň velmi rádi zmíníme informaci, že jeho manželka Tereza je jednou z našich sólistek, která nás doprovází při našich koncertech. Píseň Earth Song (M. Jackson) v jejím podání je velmi povedená a my si ji s Terezkou vždy velmi rádi  zazpíváme. Slyšet ji můžete zde.

Pokud se chcete o Ondrovi dozvědět více, a přitom si vyzkoušet svoje hudební znalosti, tak si poslechněte tento poslechový test.

(Náhledové foto: Petr Vidomus)